Přehled realizovaných projektů

Fujitsu Siemens Computers: Za vším hledej ženu!

Rok realizace: 2007 - 2008

Společnost Fujitsu Siemens Computers (FSC) se ve výběrovém řízení stala oficiálním dodavatelem výpočetní techniky pro setkání 18 evropských prezidentů, které se uskutečnilo v květnu 2007 v Brně. Po skončení summitu zadala společnost FSC agentuře DBM přípravu projektu pro následné využití 18 kusů minidesktopů Esprimo Q5010 v rámci zajímavého CSR programu. Namísto prostého charitativního daru doporučila agentura DBM klientovi nadstavbový komunikační program zaměřený na další popularizaci Nadace pro transplantace kostní dřeně. DBM se podařilo pro projekt získat první dámu Lívii Klausovou, patronku nadace a členku registru dárců kostní dřeně. Jejím prostřednictvím se pak podařilo přesvědčit prezidenta Klause, aby svým nesmazatelným podpisem povýšil hodnotu počítačů na sběratelský artefakt.

Ženské kouzlo tedy zafungovalo, a otevřely se tak komunikační příležitosti k dalšímu zviditelnění klienta i Nadace pro transplantace kostní dřeně. S ohledem na záměr maximálního zásahu počítačově kvalifikované veřejnosti doporučila agentura DBM využití formou internetových prodejních aukcí. Jako partnery jsme získali zpravodajský portál www.aktualne.cz, elektronický aukční portál www.proe.biz a Final Word Erika Besta.

Finanční výnos využila Nadace pro transplantace kostní dřeně na zdokonalení databázových systémů dárcovského registru a zrychlení komunikace mezi českými a mezinárodními registry.

Kontakt: Michal Donath

Tisková verze

Real Time Web Analytics